ARTIK İSTİFA ETMELİSİN

Yaşar Elma

ARTIK İSTİFA ETMELİSİN

Huzyefe Durmaz artık istifa etmelisin.

Gaziantepspor Kulüp başkanı Huzeyfe Durmaz ne yapmaya çalışıyor. Koskoca bir kulübü ne hallere getirdi anlamış değilim. Bilinçli olarak birileri tarafından mı geldi yoksa kendi isteğiyle mi geldi anlamış değilim.

Durmaz başkan olduğu ilk gün mangalda kül bırakmıyordu. Ben bu takımı tekrar Süper Lige çıkaracağım dedi. Ne hikmetse olmadı. Takım bir maç kazanamayacak duruma getirdi. Koskoca Gazi şehrin kaderiyle, şerefiyle oynadı.

Huzeyfe kulüp başkanı ama hiç gören var mı acaba kendisini. Ne kulübe geliyor ne yöneticilerle bir araya geliyor nede fikir alış verişinde bulunuyor. Huzeyfe’yi görene aşk olsun.

Kulübün çalışanları 6 aydır maaş alamıyor, futbolcular 6 aydır para alamıyor kulübün elektrikleri borcundan dolayı kesildi. Yeter artık çek git bu kulüpten ve kulüpte başının çaresine baksın. Taraftar tesislere geliyor Huzeyfe yine yok. Taraftar tezahürat yapıyor (Huzeyfe pabucu yarım çık dışarıya oynayalım) diyor Huzeyfe ortada yok telefonları kapatıyor.

Evet, Huzeyfe kulübe gelen paralar nerede? Örnek Cenk Tosundan gelen para diyelim nerede buradan gelen para. Para yok ortada. Kulübün kira gelirleri yok ortada. Ama çalışanların, futbolcuların, teknik adamın maaşlarını vermezsin. Yeter artık istifa et çek git bu kulüpten Huzeyfe. Ben yazmaktaqn usandım sen hala başarısızlık üstüne başarısız olmaktan usanmadın.

Gaziantepspor kulübü tarihinde tarih yazan bir kulüptür. Ama sen bu tarih yazan kulübü rezil ettin ayaklar altına aldın gururlanıyor musun yoksa utanıyor musun? Bence umursamıyorsundur. Bu kulüp bu şehrin ismini taşıyan kulüptür. Yeter artık istifa etmelisin Huzeyfe. Yöneticilerin bile seni arıyor bulamıyor cep telefonun kapalı. Yoksa kaçtın mı, kayıp mı oldun. Eğer kaçırıldıysan, kayıp olduysan haber verelim emniyete bulsunlar seni. Yoksa oyun mu oynuyorsun. Şimdi bende söylüyorum                           (Huzeyfe pabucu yarım çık dışarıya oynayalım) diyorum.

Kısacası: Artık istifa etmelisin ve kulübün adına gelen paraların hesabını yöneticilere vermelisin. Çalışanların maaşlarını ödemelisin sana yakışanda bu olur ve istifanı verirsin.

9.04.2018 (Yaşar Elma)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

SÖYLESENE SEVDAM ......!!!

NE OLACAK HALİMİZ

ASİL BİR KADIN

ERKEK DEDİĞİN

KONTENJANDA SIKINTI YOK

YAŞLI BİR BABA…

HASTAYIM DİYE RAPOR ALAN MÜDÜR GEZİP TOZUYOR

ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYMALI CHP

CHP KÖKLÜ DEĞİŞİM ŞART

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin