FATMA BACI ERKEKÇE ÇALIŞIYOR

FATMA BACI ERKEKÇE ÇALIŞIYOR

 

İki bin on dört yılında yapılan yerel seçim sonucunda Gaziantep Büyük şehir Belediye Başkanı seçilen Fatma Şahin (Fatma Bacı) makama geldiği günden beri Gaziantep sevdalısı bir başkan olarak azimli bir şekilde yorulmadan gecesini gündüzüne katıyor.

Yapmış olduğu milletvekilliği, Kadın Kolları Genel Başkanlığı, Aile Sosyal ve Politikalar Bakanı olması sebebi ile Fatma Bakan sadece Gaziantep'in değil  Türkiye'nin de Fatma Bacısı.

Ankara'da siyasi ve bürokrasi ile sık sık bir araya gelen istişareler eden Fatma hanım Gaziantep ilimizi gastronomi şehri olarak dünyaya  tanıttı.

 

Ülkeler arası yapılan projeler sonrası yurt içinde ve yurt dışında şehrimize gelen turist sayısı arttı.

Büyük şehrin yapmış olduğu çalışmalar sonrasında verilen hizmetle tüm ilçelerin ana rengi ortaya çıktı parklar mesire alanları,alt yapı, asfaltlama... vs 

 

Geldiği günden bu yana on üç kavşak yaptı. 

Açılan ana yollar, yapılan çevre yolları şehrimizin görüntüsünü değiştirdi.

Verilen bilgilere göre İlimizde her ay ortalama altı yüz araç trafiğe giriyorsa "ne kadar ana yol, çevre yol, kavşak yapılsa da yine de trafik rahatlamıyor" diyen vatandaşlarımız, haklısınız ama yinede yapılan yolların, kavşakların verilmiş olan hizmetlerin hakkını yememek lazım.

Aslında yapmış olduğu hizmetleri tek tek yazsam sayfalara sığmayacak.

Her daim halkın içerisinde olan onların dertleri ile dertlenen sorunlarına çözüm bulmaya çalışan Fatma bacı, şehirde özellikle şehrin kadınları tarafından da çok seviliyor.

Sosyal medyada binlerce takipçisi olan Fatma Şahin'in yapmış olduğu hizmetler takipçilerinden de tam puan alıyor. 

Keşke; bizim ilimizde de senin gibi belediye başkanımız çalışsa.

Keşke ;bizim ilimizin belediye başkanı olsan ...

Keşke ;bize gelsen

Keşke... keşke...

Mezarlık kavşağı bittikten sonra trafik nasıl işliyor diye eşiyle birlikte kontrole çıkan Şahin gelen araçların korna sesleri ile el sallayan vatandaşların o bölgede açılan yolun büyük ihtiyaç olduğunu gösteriyordu.

Fatma hanım her zamanki gibi güler yüzüyle vatandaşa arada el sallayıp araçta gidenlere hayırlı olsun temennilerini diliyordu. Yani gecenin bilmem saat kaçı 

yapılan hizmetler hem vatandaşı,  hem de bu hizmetlerin mimarı olan Büyük şehir Belediye Başkanı  Fatma hanımı mutlu ediyordu.

Demem o ki; Sadece koltuğa yapışıp  kalmak, makam sahibi olmakla iş bitmiyor. Önemli olan bayan da olsan erkekte olsan makamdan dolayı omuzuna yüklenen yükün hakkını vermek lazım.

Tıpkı ERKEK gibi ya da ERKEKÇE çalışan başkanımız Fatma Hanım gibi. 

Kim ülkesi için taş üsne taş koyuyorsa ALLAH ONDAN RAZI OLSUN... 

30.08.2018 (Leyla Gevrek)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

MUCİZEVİ DOĞUM

KURBAN BAYRAMI

YESEM Mİ YEMESEM Mİ?

İMKAN ÇOK SİSTEM YOK

O GECE İÇİN SEÇİLMİŞLER

HER ŞEY ZAMANINDA…

DOKUNMAYIN YAVRUMA

MISIR TARLASINDAKİ RÜYA

SEÇİM ADAYLARI VE SEÇİM SÜRECİ

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin