SAVAŞ TAMTAMLARI

Metin Aybey

SAVAŞ TAMTAMLARI

 

   Evet Dünya karıştırılıyor, hem de süper devlet denilen ABD tarafından.Orta Doğuya göz diken ABD , İsrail vasıtası ile Orta Doğuyu, ve de dolaysiyle Dünyayı karıştırmak niyetinde.

   Bunu İsrail’e yaptırdığı KATLİAMLA şu anda ispatlamış durumda. ABD yi ve  O nun süper manyak başkanını arkasına alan İsrail, belki de ileride hesabını veremeyeceği adımlar atıyor ve günahsız kişileri, minik çocukları, kadınları, yaşlıları gözetmeksizin katlediyor.

   Daha önce Mavi Marmara katliamını yapan ve KESESİNE kalan İsrail,ABD nin Maksi manyak Başkanı talimatıyla şimdi de Filistin’i silmeye çalışıyor.

   Bizler bağırıyoruz, haykırıyoruz, ve sadece konuşuyoruz.

   Şu çok iyi bilinmelidir ki, Türkiye hiçbir zaman Filistin’i ve hatta diğer Müslüman ülkeleri unutmamış ve unutmayacaktır. Müslüman ülkeler arasında Sudi gibi, Arap Birleşik Devleti gibileri de İsrail yanlıları var bu da bilinmektedir.

    Şu an için Türkiye bir seçim atmosferi yaşıyor. Hem de ülkemiz açısından çok önemli olan bir seçim atmosferi. Fakat buna rağmen,yine de masumların yanında, gaddarların karşısında olduğumuz bir gerçektir.

   Dileriz bu seçim atmosferinde, Siyasi Parti liderlerimiz, DIŞA karşı gösterdikleri hassasiyeti, İÇE karşı da gösterir.Zaman hakaret, birbirine aşağılamak ve küfür zamanı değildir.

   Zaman, birlik ve beraberlik günüdür. Zira savaş tamtamları kapımızda çalmaya başladı bile.

16.05.2018 (Metin Aybey)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

   MEDYA REKORTMENİ

   YÜZDE 10 TAMAM DA !

   İLK DESTEK BİZDEN AMA

   ŞİMDİ DE UN İTHALATI

EĞİTİMDEN HABER YOK

   DEMEKKİ OLUYORMUŞ!

   ZAMLAR MI?

DOLAR ARTTI VUR ABALIYA

   HANİ PARA ALINMAYACAKTI?

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin