GAZİANTEP F.K VE BENDEN SÖYLEMESİ

Ali Dat

GAZİANTEP F.K VE BENDEN SÖYLEMESİ

 Üç senedir maça gitmiyorum. Zar zor maça gittik. Binbir hevesle en az bir km araba kuyruğu  ve park sorunu. Hadi onu geçtik maç başladı. Her iki takımda sanki beraberliğe  önceden razıymış gibi bir oyun. Gaziantep’in oyuncu değişikliği var. yavaş yavaş oyunu terk ediyor. Daha maç 0-0 iken. Maçın en az 20 dakikası böyle hayhuyla geçti. Yaralanma, sakatlanma yatan yatana. Uzatmaya gelince hakem tarafından en az 15 dakikası çalındı.

Asıl söyleyeceğim şu bilhassa teknik      direktöre, rakip takım bir önceki hafta yenilmişse; yapacağı maçta aslan kesilir. Hele birde alt sıralarda ise bu sefer yaralı aslan olur.

Gelelim bizim takıma. Beşiktaş’ı yen, Rize’yi deplasmanda yen. Ondan sonra alt sıralarda olan Göztepe’ye takıl. Üstelik 10 kişi kalmış bir takıma. Göztepe 10 kişi kalmış üstelik kalecileri kırmızı kart görmüş. Gaziantep F.K’nin başına devlet kuşu konmuş. Maalesef bizim oyuncular iki galibiyetle havaya giriyorlar.Dilerim bundan sonra teknik direktör hataya düşmez.           

    Gelelim Başakşehir maçına. Rize’yi 5-0 yendi ama gözü yükseklerde. Onun için yine aldanmayalım. Gaziantep böyle oynarsa işi zor. Korkulu rüya görmek istemiyorsak, maça biraz asılalım .

Gelelim seyirciye sahası şehir dışında olmasına rağmen seyirci coşkusu iyi, kısa zamanda bu seyirciye ulaşmak zor. Onun için başta bulunan eski ve yeni tüm yönetim kuruluna ve herkese başarılar diliyorum.

 

 

2.10.2019 (Ali Dat)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

MA- ME- T

CORONA

OKUL SERVİSLERİ VE EYLÜL

AY ELLİ YAŞINDA

LARA, KURŞUNLU VE DİĞERLERİ

         GÖBEKLİTEPE

ALLEBENİN SUYU

KUCUR

ANTALYAYI GEZME VAKTİ

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin