KALP GÖZLERİNİZİ AÇIN

KALP GÖZLERİNİZİ AÇIN

Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan gitsin de kim gelirse gelsin denilmesinin tek sebebinin Türkiye’nin konumundan kaynaklanan baskılar olduğunu hala anlamıyorlar ya da anlamak istemiyorlar.

Türkiye’nin beklediği sonucu tüm dünya  gözlerini fal taşı gibi açmış, kulaklarını pür dikkat kabartmış seçim sonuçlarına odaklanmışlar.
  Gelin hep beraber bir rabıta yapalım ne dersiniz? (Rabıta muhabbettir. Yaradandan yardım dilemektir.)
  Bu gece başınızı yastığa koyun ve gözlerinizi kapatın. 23 Haziran seçim sonuçlarının netleştiğini ve İstanbul 'u İmamoğlu'nun kazandığını düşünün. Yurt dışında en başta ABD, Almanya İsrail yunan Fransa ve utanmadan CHP kazanırsa Türkiye de ezanın sesini keseceğiz diyen hadsizler(onlara ne oluyorsa) bayram edecek.
  Feto takımı  Kandil, PKK, HDP, vs. 
AK Parti gitsin, Recep Tayyip ERDOĞAN gitsin diyen hain iç güçler, Feto geziciler 15 Temmuz darbeciler, 28 Şubatçılar, kendini sanatçı sanan zibidiler… Sözde Atatürk’çü görünenler, Müslüman olmayan Hristiyan Yahudi ermeni tohumlarına hizmet eden sözüm ona çağdaş, modern, medeni kişiler nihayet yobaz ve vatan bayrak sevdalılarından kurtuluyor ve 17 yılın esareti sonucunda özgür İstanbul'a kavuşuyor. Gecenin sonunda şükür namazı kılmak yerine gelsin kadehler patlasın şampanyalar, 24 Haziran sabahında sızmış bedenler.
Ey İstanbul sen ki koynunda ne medeniyetleri uyuttun.
  Sen ki...
Şimdi senin hayalinle yatıp uyuyanlar verdikleri oylar karşılığında parsel haklarını isteyecekler. İmamoğlu başardın... Arkanda destekçilerin artık verdiği desteğin karşılığını isteyecekler. İstanbul belediyesi şu derneklere ödeme yapıyor diyorsunuz ya! Artık siz Başta kandil fetö pkk hdp ve çağdaşçılara heykelcilere aktaracağın can suyu paralarını, kimlere nasıl parselleyeceğin arazileri düşün. Türkiye karşıtı ülkeler zafer sarhoşu olacak ve gelen tebrikler. Manşetlerde Erdoğan kaybetti. (Aslında Erdoğan kaybetmiyor hepimiz faniyiz, ölümlüyüz  Erdoğan  bugün var yarın yok.)Türkiye kaybediyor.
  Türkiye üzerinde kötü emelleri için birleşmiş ellerin oynadığı oyunu hala göremeyenler: Gözünüzü kocaman açın Kuranda fethi ile müjdelenmiş şehirler şehiri İstanbul’u şer odaklara teslim etmeyin. Kalp gözlerinizi açın. Kendi ellerinizle PKK ve Vatan hainlerne Cennet ülkemizin nadide bir eseri olan İstanbul'a sahip olma fırsatını  vermeyin.

11.06.2019 (Leyla Gevrek)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

AÇ GÖZÜMÜZ

BABA NEDİR

KONUŞANI DİNLEMEK

RUHUMDA İNCE SIZI

SOSYAL MEDYA NELERE KADİRSİN

MUHTARLIKLAR KALDIRILSIN

KENDİNİ NİMETTEN SAYANLAR

FATMA ŞAHİN VE SEÇİM ÇALIŞMALARI

SIĞAMAM BİR GÜNE

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin