KINIYORUM

Yaşar Elma

KINIYORUM

Kemal Kılınçdaroğluna yapılan saldırıyı kınıyorum.

CHP Genel Başkanına yapılan saldırı onaylanacak bir şey değil cezalandırılacak olaydır ve bu sebeple kınıyorum.

Bir partinin genel başkanı veya kim olursa olsun cenaze evine katılmış. Bu cenaze evi şehit cenazesinin evi baş sağlığına bir partinin genel başkanda gider sıradan herkeste gider baş sağlığı diler.  Şehit cenazesine baş sağlığına giden her kim olursa olsun böyle bir davranış yapılamaz şehit cenazesine ve ailesine saygısızlıktır.

CHP Genel Başkanı Kılınçdaroğlu’na yapılan bu saldırı af edilir bir yanı yoktur. Bir eve sığındılar kimisi evi ateşe verelim, kimisi öldürelim, kimisi arabasına kaya gibi taşlar atarak Kılınçdaroğlunu öldürmeye kalkmışlardır. Kendini bilmez bir halt siz bir yumruk atıyor ve onun yanındakiler ise ona destek veriyor hele kadının biri ise kayaya benzeyen bir taşla arabasına atarak gövde gösterisi yapıyor. bu saldırının af edilir bir yanı olamaz. Bir partinin genel başkanı mecliste grubu olan sandalyesi olan birisi. Bu ülkede olan siyasi partinin genel başkanı.  Bu ülke insanının seçtiği bir isim bu ülke insanının seçtiği bir parti lideri. Şehit cenazesine bakanlarda gidiyor partinin genel başkanı da gider bu böyle biline.

Ama bu olaya karışan kişi ya da kişiler cezasız kalmayacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olayın incelenmesi talimatı vermiştir.  İçişleri bakanı Süleyman Soylu olayın tahkikatını sürdürüldüğünü ve takipçisi olacağından eminiz. Temennimiz bundan sonra böyle bir olayın bir daha yaşanılmamasıdır.  Böyle bir olaya karışanlar adliye önüne çıkartılıp gerekli cezai işlemleri yargı karşısında alacağından şüphemiz yoktur. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra.

İşte kendini bilmez bir kişi yada kişilerin yaptığı hareketten dolayı ülkenin gündemine oturmuş bir olay. Bu olayı tasnif etmiyor Türk halkı, Türk insanı ve CHP gönül vermiş kişiler. Bu olaya karışan kişi ya da kişileri kınıyorum gerekli cezanın da verilmesi gerekmektedir. 

Kısacası: tek kelime ile KINIYORUM…

 

24.04.2019 (Yaşar Elma)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ

OKULLARDA KAYIT PARASI ALINIYOR ÖĞRETMENLER KARA BORSAYA ÇIKTI

KARPUZ 2 TL SOĞAN 8 TL

SİYASET KIZIŞIYOR

CHP REYTİNGLER ÜST TAVANDA

NERDE HAREKET ORDA BEREKET

AK PARTİ İŞİ BİTİRDİ

DOĞAN SES GETİRDİ

DAHA YAŞI 15, KALBİ KOCAMAN

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin