BİR DÖNEM DAHA KAPANAMAYIZ!

BİR DÖNEM DAHA KAPANAMAYIZ!

Korona virüs salgını başladığı günden itibaren okulların kapanması ile ekonomik sıkıntı yaşayan servisçi esnafları sunulan desteklerle ayakta kalmaya çalışıyor. Gaziantep Servis Araçları İşletmecileri Derneği Başkanı İsmet Özcan, aşı çağrısında bulunarak, “Bir dönem daha kapanmayı kaldıramayız” dedi.

Korona virüs ile mücadele süreci kapsamında eğitime ara verilmesi ile servisçi esnafı kontak kapatmış, belediyelerin sunduğu desteklerle ayakta kalmaya çalışmıştı. Gaziantep Servis Araçları İşletmecileri Derneği Başkanı İsmet Özcan, yaptığı açıklama ile vatandaşları aşı olmaya davet etti. Başkan Özcan, “Aşının olmadığı 31 Aralık 2020 tarihinde vaka sayısı 14 bin 380, ölüm sayısı 254’tü. Halkın yüzde 30’unun iki doz aşılandığı 25 Temmuz 2021’de vaka sayısı 14 bin 230, ölüm sayısı 55. Hiçbir aşı yüzde 100 korumaz ama hastalığı ağır geçirmenizi yüzde 99 önler. Normale dönüş için aşılanın” dedi.

LÜTFEN AŞINIZI OLUN

Aşı olmayanlara yönelik sert eleştirilerde bulunan Başkan Özcan, “Aşı olmayanlar; hiç sorgulamadan her türlü yabancı ilacı kullanırsın. İçinde ne olduğunu bilmediğin her türlü gıdayı yer içersin. Konu aşıya gelince bilim adamı kesilirsin. Esnaf olarak bir dönem daha kapanmayı kaldıramayız. Lütfen aşınızı olun” diye de ekledi. (TÜLAY KARA)

28.07.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin