OPERASYONLAR HIZ KESMİYOR

OPERASYONLAR HIZ KESMİYOR

ASAYİŞ VE NARKOTİK OPERASYONLARINDA 1 GÜNLÜK BİLANÇO

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde bir günde yürüttükleri asayiş operasyonların bilançosunu açıkladı. Ekipler, yürüttükleri narkotik ve asayiş operasyonları ile çok sayıda silah ve uyuşturucu ele geçirdi.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde huzuru sağlamak adına yürüttüğü çalışma ve operasyonlara ara vermiyor. Ekipler asayiş ve narkotik alanındaki operasyonlara ve çalışmalara ilişkin 1 günlük verileri açıkladı. Yapılan açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri asayiş operasyonlarında, 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız av tüfeği, 6 adet kurusıkı tabanca ele geçirdi. Gerçekleştirilen asayiş operasyonlarıyla 13 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatıldı, belirlenen olaylara karıştıkları tespit edilerek yakalanan 19 şüpheliden 6 şüpheli çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı. 6 şüpheli ise serbest bırakıldı.

44 KG ESRAR ELE GEÇİRİLDİ

İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin narkotik operasyonları ile yalnızca bir günde 44 kilogram esrar, 135 gram uyuşturucu madde ele geçirildi. Operasyonlar kapsamında 25 şüpheli hakkında yasal işlem yapıldı, 1 şahıs tutuklandı, 2 şahıs ise adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı. (ASLI EMEKTAR)

30.07.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin