SIKINTILARA ÇÖZÜM OLACAĞIZ

SIKINTILARA ÇÖZÜM OLACAĞIZ

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Gaziantep’e gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partilerinin Gaziantep İl Teşkilat binasının açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşma yapan Başkan Davutoğlu, sıkıntılara çözüm olmak için yola çıktıklarını belirtti.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, bir dizi temaslarda bulunmak üzere geldiği Gaziantep’te partisinin il hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi. Bina açılışında komşuların alkışları ve selamlaması ile karşılanan Genel Başkan Davutoğlu, “Gelecek Partimizin il başkanlığının açılışını yapıyoruz. Gaziantep yine öncülük ediyor. Gaziantep ülkemizin son dönemde yaşadığı sıkıntılar, esnafımızın, emeklimizin, çiftçimizin, vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntılara cevap olmak üzere kurulan Gelecek Partisi’nin il başkanlığı hayırlı olsun. Her gün gittikçe kutuplaşan siyasete muhabbet katmaya geliyoruz. Biz, her gün sertleşen siyasete nezaket boyutu katmaya geliyoruz. Biz, her gün adalet arayışına cevap vermeye ve ülkede herkesin güvendiği bir adalet sistemini ihya etmeye geliyoruz. Biz, bir kişinin 3-4 maaş aldığı binlerce, milyonlarca gencin iş bulamadığı şartlarda gençlerimize ümit olmak üzere geliyoruz” dedi.

ÇİFTÇİMİZE DESTEK OLMAYA GELİYORUZ

Genel Başkan Davutoğlu, “Biz sabah açtığı dükkanı akşam siftahsız kapatan esnafımıza helal rızık kapısını güçlendirmek üzere geliyoruz. Biz rahat için gelmiyoruz, çile için geliyoruz. Biz, siyaset üzerinden zenginleşmek için değil Allah rızası ve milletin rızası için gecemizi gündüzümüze katmak için geliyoruz. Liyakatsız, ehliyetsiz kadroların tarumar ettiği ekonomiyi ehliyet ve liyakat sahibi kadrolarla yeniden tamir etmeye, düzenlemeye geliyoruz. Biz ümidini kaybetmiş, hasat dönemi gelirken yem, mazot, gübre masraflarını nasıl karşılayacağını düşünen çiftçimize destek olmaya, bereketli ürünlerini daha da bereketlendirmeye geliyoruz. Bir grup rantçının değil, faizcinin değil, milletin hakkını korumak için geliyoruz” ifadelerine yer verdi.

BU MEKAN GAZİANTEPLİLERİNDİR

Davutoğlu, “Güzel bir kadro kuruldu, Bekir Başkanımız 40 yıla aşkın dostluğumuzla il başkanlığımızı açıyoruz. Bu mekan herkesten önce komşularımızındır, Gazianteplilerindir. Buraya hiçbir zorluk hissetmeden gelin, önce Bekir başkanımıza ve ekibine sonra bizler sıkıntılarınızın ve dertlerinizin Türkiye ölçeğinde sesi olacağız, çözüm adresi olacağız” dedi. (NEVRE DUMAN)

 

9.04.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin